TIP Lumíka: Hotel U Holubů

Sháníte ubytování v Beskydech? Nemůžete si vybrat mezi spoustou hotelů ten správný? Máme tu jeden tip právě pro Vás! Užijte si svoji zimní nebo letní dovolenou v úžasném hotelu u Holubů, který se nachází v malebné vesničce přímo v samém srdci Beskyd!

Hotel U Holubů má svoji tradici, která sahá až do roku 1930, kdy zde bydlel původní majitel Jan Holub. Z rekreačního rodinného sídla se postupem času a s novými majiteli pomalu stával komplexní hotel. Dnes se o hotel starají vnučky pana Holuba a udělaly z hotelu místo, kam lidé jezdí za odpočinkem i zábavou, a kam se především rádi vracejí.

Ať už jste se vydali na rodinnou dovolenou, nebo jen na relaxační víkend pro dva, v hotelu U Holubů si vybere každý. K dispozici máte hned několik typů ubytování: od klasického turistického pokoje, před dobře známý standart, až k elegantním apartmánům – a pro zamilované páry hotel nabízí i romantický historický apartmán.

Abyste se při Vašem pobytu v Beskydech nenudili, můžete si vybrat z připravených balíčků plných zajímavých aktivit pro všechny věkové skupiny – dětské balíčky, balíček pro dva, seniorské balíčky, relaxační a wellness balíčky nebo třeba balíčky pro aktivní ženy). Pokud by Vás žádný balíček nezaujal, můžete si sestavit vlastní balíček, právě podle svého gusta.

Nebo se můžete porozhlédnout po okolí. Beskydy nabízí mnoho aktivit jak v létě, tak i v zimě. V Beskydech je přece nádherná příroda, na různých místech dokonce stále nedotčená, kterou můžete obdivovat jak na procházkách (i nordic walking), tak třeba i na projížďce na kolech. V zimě si naopak užijte třeba běžeckých tratí.

Hotel U Holubů se navíc snaží o získání tzv. Zeleného čtyřlístku (označení pro ekologicky fungující hotel), takže je s přírodou velmi harmonicky spjat. Pro zajímavost – k vytápění se používá pouze biomasa a většina potravin pochází ze zdrojů z nejbližšího okolí a jedná se o BIO potraviny.

Hotel U Holubů Vám nabídne klidné ubytování v Beskydech a společně se skvělými gastronomickými službami v hotelové restauraci se tak stane skvělou volbou pro rodinnou dovolenou, relaxační pobyt ve dvou, firemní akci nebo dokonce i svatbu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 49 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

,.