Španělsko – Suvenýry s nádechem Španělska

Suvenýry s nádechem Španělska

Španělsko je zemí, kde si užijete plno zábavy, získáte mnoho zážitků, okoupete se v tyrkysovém moři, zavítáte do velkolepých památek a ochutnáte pikantní speciality. Neváhejte a vyražte tam, kde vás to bude bavit.
Španělsko si zamilujete

Pokud jste se vydali na dovolenou do Španělska, nezapomeňte na typické suvenýry, které potěší nejen vaši rodinu, přátele či známe, ale především vám připomene nádherné chvíle, které jste strávili na Pyrenejském poloostrově.

V téměř v každém letovisku Španělska se pořádají trhy, kde můžete pořídit suvenýry za bezkonkurenční ceny. V případě, že jste ještě nikdy nesmlouvali, zkuste to. Právě tady budeme mít skvělou možnost. Obchodníci smlouvání prostě zbožňují.

> Mrkněte na nejlevnější hotely od 20€ / noc <
> a tady jsou nejlevnější zájezdy <

Pozdrav z Costa Bravy
Pro v překladu „divoké pobřeží“ jsou typické suvenýry v podobě stříbrných šperků, které si podmaní každou ženy. Španělské stříbro se bude exkluzivně vyjímat jako ozdoba dekoltu. Turisté si také z Costa Bravy přivážejí výrobky z kůže ( kabelky, pásky, obuv, kufříky, rukavice a peněženky).

Dárky ze slunné země
Pro babičku či maminku se doporučuje originální keramika. Každý region se vyznačuje jinými druhy keramických sošek, zdobením a způsobem výroby. Nikdy se to vám proto nepodaří přivést stejný kousek z celého Španělska. Hojně nakupované také jsou tradiční krajky a nápadité výšivky. Není lepší ozdoby do vašeho bytu.

Pro gurmány
Všechny mlsné jazýčky povzbudí chuť marcipánu a dalších cukrovinek, které jsou také vkusně a s elegancí zabaleny do dárkového balení. Mandle, oříšky, turecký med a další dobroty vás zaujmou na velkolepých trzích. Pro muže představuje lákadlo španělská brandy, oblíbené jsou značky Cardenal Mendoza, Lepanto, Carlos III. Nezapomeňte také na pravé španělské víno (La Rioja), olivový olej či atraktivní láhev ovocné Sangrie.

Pořiďte si kousek Španělska i k vám domů.

Související zájezdy za nejnižší ceny:


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 49 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

,.