Řím – TOP 10 restaurací

Kvalitní jídlo v Římě, kam se za ním vydat?

První v řadě kulinářských jedniček celého Říma je Il Gelato Centro Storico, která se nachází v ulici Pizza Monte d´Oro. V nabídce této cukrárny najdete ty nejchutnější zmrzliny a dezerty. Můžete si koupit laskominy od přibližně 40 korun a nikdo tu na vás nebude šetřit.

Druhou v pořadí je Ristorante Eleonora D´Arborea. Ta se specializuje na mořské plody a pokrmy z nich. Patří mezi nejlepší restaurace svého druhu a naleznete ji v ulici Corso Trieste. Avšak ti, jež si se budou chtít zajít na jídlo, si trochu víc připlatí. Ceny jídel jsou zde od 900 korun a výše.

> Mrkněte na nejlevnější hotely od 20€ / noc <
> a tady jsou nejlevnější zájezdy <

V zástupu hned třetí se nachází restaurace Ad Hoc v ulici Ripetta 43. Pokud chcete ochutnat něco rize italského, zajděte sem. Vaše peněženka sice příliš neušetří, ale také neprohloupíte, když si objednáte.

Čtvrtou je přepychová cukrárna Gelateria Valentino v ulici Del Lavator. Kvalitní zmrzlinu si zde můžete dát i při nočních procházkách.

Pátá v pořadí je La Taverna dei Fori Imperiali v ulici Madonna dei Monti, kde si můžete objednat z velké řady italských pokrmů. Vhodná je i pro rodiny s dětmi či romantické večeře při svíčkách.

Na šestém místě se nalézá La Gelateria Frigidarium v ulici del Governo Vechcio. Je vhodná především pro lidi, kteří si chtějí vzít něco s sebou a pro mlsouny.

Sedmou v pořadí je překrásná I Manari, která se nachází v ulici di Grotta Perfetta 125. Na své si zde přijdou milovníci zmrzliny.

Osmou se potom stává restaurace Tema v ulici Panisperma 96, kam by mohli zavítat především obchodníci, co chtějí uzavřít své kontrakty v dobré společnosti.

Devátou je v pořadí Gelateria La Dolce Vita v ulici Cavour. Za levnou cenu si zde můžete koupit kvalitní a velice chutné dezerty, sladkosti.

Desátou se stala Gelateria del Teatro, která se nachází v ulici di San Simone. Příjemná atmosféra s pohodlným nábytkem a fantastickou zmrzlinou uspokojuje mnoho turistů.

Související zájezdy za nejnižší ceny:


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 49 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

,.