Jak si správně vybrat ubytování?

Už jste navštívili portál DoPenzionu.cz? Je to největší databáze a online průvodce ubytováním. Nabídne vám skoro 3 000 penzionů, kempů a rekreačních středisek na území České i Slovenské republiky. Kromě obecných informací a popisu ubytování, zde naleznete zajímavé fotografie, ceníky, kontakty pro rezervaci a případné dotazy a dokonce i diskuze a názory lidí, kteří již ubytováni byli a chtějí se podělit o svoje zážitky – kladné i záporné.

Pro lepší orientaci můžete využít mapu ubytování podle krajů, podle turisticky nejnavštěvovanějších lokalit nebo si dokonce sami podle filtru vyhledat to nejvhodnější ubytování pro Vás. Na stránkách kromě této základní funkce vyhledávání ubytování můžete využít i předpovědi počasí, různých aktualit z oblasti dovolené a ubytování, harmonogram nejbližších možných akcí, tipy na výlety, výhodné nabídky last minute a samozřejmě nechybí ani soutěže.

Abyste mohli využít úplně všech funkcí portál u DoPenzionu.cz, můžete se zaregistrovat a stát se tak registrovaným uživatelem portálu. Nejen, že získáte přístup ke kontaktním údajům všech penzionů, ale budete mít například i přístup do sdruženého webu DoKempu.cz, aplikaci Aktovka pro ukládání penzionů a zařízení, která Vás zaujala a konečně budete mít možnost využít slevovou kartu na pobyt v penzionech a kempech. Registrace i prohlížení katalogu je pro všechny uživatele (registrované i neregistrované) zdarma.

Kromě fotografií penzionů a kempů, Vám ubytování pomůžou vybrat zejména příspěvky lidí v diskuzi. Dozvíte se informace o kvalitě ubytování, o stravování, o možnostech sportování a aktivitách v okolí hned z první ruky – od bývalých hostů Vámi vybraného zařízení. Zjistíte hodnocení penzionu a názory lidí na služby, které poskytuje. Podle toho se také můžete při výběru zařízení řídit, a můžete tím předejít zkažené dovolené díky hrubému personálu nebo například nedostatku aktivit v okolí.

Tak na co ještě čekáte? Neváhejte, zajděte na portál DoPenzionu.cz, zaregistrujte se a využívejte všech možných funkcí a aplikací, které vám tento online průvodce ubytováním nabízí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 49 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

,.