Bulharsko – Černomorec

Černomorec je menší a rozhodně méně známé bulharské letovisko, které leží na jižní straně Burgaského zálivu. I když leží nedaleko větších a známějších letovisek, jako je Burgas nebo Sozopol, je zřejmé, že jeho popularita mezi turisty stoupá každým rokem. Turisty sem láká zejména příjemná a klidná atmosféra bez přílišného nočního ruchu a kvalitní, ale laciné hotely.

> Mrkněte na nejlevnější hotely od 20€ / noc <
> a tady jsou nejlevnější zájezdy <

Ve městě je spousta parků a díky menšímu počtu obyvatel si tu užijete opravdovou relaxaci. Černomorec nabízí mnoho menších městských hospůdek, které vaří tradiční bulharskou kuchyni, i kavárny, které přímo lákají k posezení; to všechno lze naleznete za příznivé ceny. Zajímavostí dokonce je, že většina nápisů, včetně jídelních lístků, je napsáno i v češtině, a to zejména proto, že Češi jsou každoročně nejpočetnější turistickou skupinou, která v tomto přímořském letovisku pobývá.


Dále můžete navštívit tržiště s čerstvou zeleninou a ovocem, či vzít děti do lunaparku. Večer se pak můžete pobavit v baru s diskotékovou či živou hudbou. Ceny i snadný přístup k Černému moři vám jistě vynahradí to, že zde nenaleznete žádné historické pamětihodnosti. Dovolená v Černomorci je vhodná zejména pro ty, kteří si chtějí za malé peníze užít u moře, aniž by jim ostatní turisté šlapali na hlavu.

Toto letovisko je obklopeno nádhernou přírodou středozemních lesů a disponuje dvěma písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, které leží městečku Černomorec nejblíže. První, menší pláž leží přímo v letovisku a v létě bývá velmi zalidněná. Je užší a podél ní se táhne dlouhá linie restaurací a barů. Druhá oblíbená pláž se jmenuje Gradina a táhne se od Černomorce až k Sozopolu. Je více než 1,5 km dlouhá a nabízí tak mnoho volného místa. Moře je křišťálově čisté a často velmi neklidné. Zcela obvyklým jevem tu jsou vysoké vlny.

Související zájezdy za nejnižší ceny:


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 49 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

,.